جزییات خبر

احیای کارت هوشمند سوخت در راستای مبارزه با قاچاق سوخت است

(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۰۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب در جلسه هماهنگی باروساء نواحی تابعه ،هدف از اجرای طرح احیاء کارت هوشمند سوخت را مبارزه با قاچاق سوخت بیان داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب:جلسه توجیهی جایگاهداران به منظور آماده سازی 70 باب جایگاه عرضه سوخت تحت پوشش این منطقه در سطج جنوب استان آذربایجان غربی با حضور مالکان مجاری عرضه فرآورده های نفتی و روساء نواحی تابعه در هشت ناحیه تحت پوشش این منطقه برگزار گردید .

برپایه این گزارش مدیر منطقه داود فعال پور درجلسه ویدئو کنفراس با روسای نواحی تابعه با تقدیر و تشکر از تعامل و همراهی مالکین مجاری عرضه،هدف از برگزاری این جلسه را تبیین سیاست‌ها واهداف دولت جهت احیاء مجدد کارت هوشمند سوخت شخصی در راستای مبارزه با قاچاق سوخت،آمادگی وایجاد بسترهای لازم برای اجرای این طرح ،اطلاع رسانی های به جایگاهداران و ارائه راهنمایی های لازم به مراجعین درجایگاهها برای سوختگیری با کارت هوشمندسوخت شخصی که از 20 مرداد ماه جاری بصورت تدریجی اجرایی خواهد شد،اعلام داشتند .

 فعال پور ابراز امیدواری کرد:با توجه به تمهیدات لازم و اطلاع رسانی های انجام شده در خصوص نحوه ثبت نام به عموم شهروندان در سطح جنوب استان آذربایجان غربی و آمادگی مالکان جایگاه‌های این منطقه در پیگیری سریع و به موقع کاستی‌های موجود در جایگاه ها و رفع آنهاو تجربه‌ای که از اقدامات حوزه کارت هوشمند سوخت در سالهای گذشته وجود دارد،هیچ محدودیتی و مشکلی در اجرای طرح سوختگیری با کارت هوشمند سوخت شخصی نخواهیم داشت.

لازم به ذکر است در جلسه توجیهی با جایگاهداران (سلیمی)نماینده انجمن صنفی جایگاهداران جنوب استان آذربایجان غربی به دیدگاه ونکته نظریات جایگاهداران در خصوص اجرای این طرح پرداخته و پاسخهای لازم توسط روساء نواحی تابعه وکارشناسان ذیریط داده شد.

 

جلسه با جایگاهداران

 

جلسه با جایگاهداران2

 

جلسه با جایگاهداران1

 

جلسه با جایگاهداران3

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید