جزییات خبر

آمادگی جایگاه های سوخت منطقه میاندوآب برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی

(دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۲

تمامی جایگاههای عرضه سوخت فرآورده های نفتی شمالغرب کشور تحت پوشش منطقه میاندوآب واقع در مسیر تردد زائرین اربعین حسینی آماده عرضه سوخت و ارائه خدمات در طول شبانه روزبه زوار کربلا معلی می باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب، مدیر منطقه با بیان این خبر گفت: با توجه به قرار گرفتن منطقه جغرافیایی میاندوآب در محور مواصلاتی شمالغرب کشور و همچنین مسیر تردد تعداد کثیری از زائران کربلای معلی و نجف اشرف ، برنامه ریزی های لازم جهت تامین و توزیع مطلوب سوخت مورد نیاز جایگاه ها برای خودرو کاروان های ( اتوبوس و سواری) جهت پیاده روی  عظیم اربعین حسینی انجام شده است.

داود فعال پور در ادامه گفت:با هماهنگی و تعامل های لازم صورت گرفته با صاحبان مجاری عرضه و روسای نواحی هشتگانه تابعه منطقه میاندوآب و همچنین ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی و نهادهای ذیربط امکانات خدماتی ، رفاهی و تجهیزات لازم برای زائران اربعین حسینی و سایر مسافران در نماز خانه های بین راهی و مجاری عرضه سوخت فراهم شده است.

مدیر منطقه بیان داشت:طرح بازدید از مجاری های عرضه سوخت توسط گروه های مختلف در حال اجرا است و گروه اعزامی شرکت با بازدید های منظم تجهیزات و وضعیت عمومی مجاری عرضه  در صورت وجود هر نوع نقص احتمالی نسبت به رفع نواقصات اقدام خواهند نمود.

وی در پایان با بیان این مطلب که خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی وظیفه و مایه افتخار وعزت ملت می باشد، اشاره کرد: امید است با تعامل و همکاری کارکنان منطقه  و صاحبان مجاری عرضه سوخت شاهد ارائه خدمات مطلوب در سطح جایگاه های این منطقه به بهترین شکل ممکن برای زوار اربعین حسینی باشیم.

استقبال از  کاروانهای  اربعین

استقبال از  کاروانهای  اربعین1

استقبال از  کاروانهای  اربعین2

استقبال از  کاروانهای  اربعین3

استقبال از  کاروانهای  اربعین4

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید