جزییات خبر

دیدار با خانواده معظم شهید(محمدنژاد)در هفته دفاع مقدس

(شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۷:۲۳

در هفته بزرگداشت دفاع مقدس،مدیر و روساء ؛حراست روابط عمومی به همراه جمعی از اعضاء بسیج پایگاه بسیج مقاومت قمر بنی هاشم (ع)منطقه میاندوآب با خانواده معظم شهید(حمزه محمدنژاد) دیدار نمودند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب روز دو شنبه مورخ 98.07.02وبمناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن ، مدیر و روساء روابط عمومی،حراست وجمعی از اعضاء بسیج منطقه میاندوآب باخانواده شهید محمدنژاد دیدار وگفتگو کردند.

برپایه این گزارش داود فعال پور مدیر منطقه در سخنانی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت:خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

وی، در ادامه با تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی بیان داشت:همه ما وظیفه داریم خانواده های معظم شهدا و جانبازان را که یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند مورد تکریم و تجلیل قرار دهیم.

در پایان این دیدار،خانواده شهید محمدنژاد از شهداء هشت سال دفاع مقدس از حسن نیت مدیر منطقه و کارکنان در ارج نهادن به خانواده شهیداء وجانبازان تقدیرو تشکر نمودند

.لازم به توضیح است شهید نوروز علی محمد نژاد برادر حمزه محمد نژاد در سال 1367دردولتو سردشت با درگیری گرو هک های ضد انقلاب به درجه رفع شهادت نائل آمدند روحش شاد .وراهش پر رهرو باد.

 

دیدار ازخانواده شهید1

دیدار ازخانواده شهید

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید