جزییات خبر

طی 15 روز گذشته در مرز خسروی انجام شد:

سوخترسانی به بیش از 4 هزار خودرو حامل زائران حسینی

(چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸) ۰۷:۵۶

طی دو هفته اخیر به بیش از 4 هزار اتوبوس حامل زوار حسینی در مرز خسروی سوخترسانی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، مدیر شرکت پخش منطقه کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: در ایام اربعین روزانه حدود 300 اتوبوس حامل زائران کربلای معلی از مرز خسروی تردد داشته است. 

فریدون یاسمی با اشاره به اینکه، در ایام اربعین سوخترسانی به خودروهای حامل زائران کربلای معلی بدون وقفه انجام شده است، تشریح کرد: از تاریخ حرکت زوار به سمت کربلا (10 مهر 98) تا روز اربعین(27 مهر 98) مصرف بنزین در این ایام نسبت به ایام اربعین سال گذشته 10 درصد افزایش، و مصرف نفتگاز در جایگاه های هدف و در مسیر تردد زوار حسینی مشابه مصرف سال گذشته در ایام اربعین بوده است.

وی در خصوص توزیع و مصرف گاز مایع و سی ان جی در ایام اربعین نیز افزود: گاز مایع نسبت به همین ایام در سال گذشته، حدود 30 درصد و سی ان جی 35 درصد افزایش مصرف داشته است.

یاسمی گفت: گاز مایع در قالب سیلندرهای 11 و 25 کیلویی و همچنین بالک توزیع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه ضمن بازدیدهای روزانه از جایگاه های عرضه سوخت فرآورده های نفتی در مسیر زوار اربعین، بر تردد خودروهای باری  از مرز خسروی و تامین سوخت مورد نیاز آنها نیز نظارت کرد.

تامین قطعات سامانه مورد نیاز همه مجاری عرضه در این ایام و استقرار نیروهای تعمیراتی در مرز خسروی از دیگر اقدامات انجام شده شرکت ملی پخش کرمانشاه بود که یاسمی به آن اشاره کرد.


مرز خسروی
مرز خسروی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید